Üye Paneli
De�i�ken Blok
Haberler
Maillist

Hakkımızda

 

TOPTAN KURUYEMİŞ

 

 

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Gıda Store Grubu girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2009 yılında kurulmuştur.

 

 

Gıda Store , Pastacılık sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede gıda, ekipman, kuruyemiş, baharat ve kahve üretim alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

 

 

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Toptan Kuruyemiş, kuruyemiş sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

 

 

Şirketimiz, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ve lezzet farkı ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. Toptan Kuruyemiş, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını İstanbul’a yapmış, gösterdiği üstün başarılarla dünyanın dört bir tarafından gelen dev kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

 

 

Gıda Store, Kuruyemiş sektörüne yaptığı yatırımla global bir şirket olma yolunda attığı en önemli adımlardan biridir. Toptan Kuruyemiş, kurumsal yapılanmasını lezzet ve profesyonel ekip ile daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.( 9059 Okunma )

Etiketler : toptan kuruyemiş toptankuruyemiş ucuz fındık kuruyemişçi toptan çerez toptan kına çerezi ucuz kuruyemiş
Döviz Kurları
  • Yükleniyor..
Ziyaret Bilgileri
  • Online:1
  • Bugün : 140
  • Bu Ay: 93387
  • Genel Toplam : 1040193